^ →* →

Методисти КУ РЦОЗО
Дівенко В. Г. 05.10.2018

Наказ
02.10.2018 смт Талалаївка №126

Про нагородження педагогічних
працівників з нагоди професійного свята

За велику роботу по вдосконаленню викладання базових дисциплін, плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм, впровадження новітніх технологій навчання і виховання, значний внесок у розвиток освіти району та з нагоди Дня працівників освіти
Наказую:
І . Нагородити Грамотою районного відділу освіти:
1. Авраменко Ірину вікторівну – вчителя біології, хімії та екології Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку переможців ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
2. Дмитрюк Наталію Іванівну – вчителя трудового навчання Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку переможців в обласній виставці – конкурсі «Український сувенір».
3. Згоннік Оксану Анатоліївну – вчителя 1 класу Нової Української школи Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
4. Ляшенко Галину Миколаївну - вчителя математики та фізики Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
5. Музику Миколу Михайловичам - вчителя фізичної культури Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за результатами атестації та за підготовку переможців змагань з міні – футболу серед дівчат.
6. Савченко Валентину Іванівну - вчителя початкових класів Березівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку переможців медіа – конкурсів «Моя Україна – єдина країна», та «Мистецтво проти засилля корупції».
7. Горбань Марію Петрівну - вчителя Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Учителя.
8. Болотіну Ольгу Леонідівну - вчитель фізики та математики Плугатарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
9. Бушу Ніну Володимирівну - заступника директора Плугатарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з виховної роботи, за особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
10. Мартіян Світлану Михайлівну - педагога – організатора Плугатарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
11. Постол Лесю Миколаївну - вчителя іноземної мови Плугатарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за результатами атестації.
12. Смілик Людмилу Миколоївну - вчителя 1 класу Плугатарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за високу професійну майстерність, за особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
13. Паршакову Вікторію В’ячеславівну - вчителя історії Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за результатами атестації.
14. Соловей Тамілу Миколаївну - вчителя біології Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
15. Вакуленко Анатолія Олексійовича - вчителя фізичної культури Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за високий внесок в організації та участь в пректі «Теренова гра».
16. Сухоловську Тамару Іванівну - вчителя Нової Української школи Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
17. Тритинник Ларису Григорівну - вчителя російської мови Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
18. Денду Романа Володимировича - вчителя Довгалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Учителя.
19. Співака Володимира Анатолійович - вчитель Чернецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за підготовку переможців районних, обласних олімпіад і конкурсів та з нагоди Дня Учителя.
20. Гринченко Ніну Степанівну - вчителя зарубіжної літератури та російської мови Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за ефективне впровадження інноваційних технологій в освітній процес та високий рівень професіоналізму.
21. Забіяку Тетяну Григорівну – вчителя хімії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за багаторічну сумлінну працюта з нагоди Дня Учителя.
22. Хатіпову Аллу Федорівну - педагога – організатора, практичного психолога Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за активну участь в організації освітнього процесу та виховання підростаючого покоління.
23. Товкач Наталію Миколаївну - вчителя мистецтваХарківської загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступенів, за особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
24. Шевченко Людмилу Миколаївну - вчителя англійської мови Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за активну участь в організації освітнього процесу та виховання підростаючого покоління.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ніна Луценко

Методисти КУ РЦОЗО

Наша адреса: 17200, Чернігівська обл., Талалаївський район,
смт. Талалаївка, вул. Центральна, 5, тел.: 2-16-12